MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Otwarcie nowoczesnej obory.

17 22Dnia 28-10-2017r u Państwa Iwony i Kazimierza Bartosiaków, rodziców uczniów naszej szkoły Daniela z kl. I TR I Sylwestra z kl. II TR z miejscowości Burchaty odbyło się otwarcie nowoczesnej obory.

Inwestycja wybudowana została sposobem gospodarczym , w której oprócz 150 stanowisk dla bydła znajduje się hala udojowa w rybią ość oraz stacja paszowa.
W ceremonii otwarcia oprócz licznych gości z Urzędu Gminy i BS w Brańsku ,pracowników ODR w Bielsku Podlaskim , Mlekowity z Wysokiego Mazowiecka oraz Duchownych z Parafii Klichy byli uczniowie technikum rolniczego, agrobiznesu , słuchacze KKZ naszej szkoły oraz nauczyciele.

Dziękujemy za zaproszenie

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15