MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wycieczka dydaktyczna do Białowieży

17 2424. października uczniowie klasy IV TŻ wraz z nauczycielami zajęć praktycznych udali się na wycieczkę dydaktyczną do Białowieży.

Celem tego wyjazdu było poznanie bazy obiektów hotelarskich wraz z zapleczem gastronomicznym oraz oferowanymi usługami dodatkowymi, jak basen, centrum Spa czy zaplecze konferencyjne dla klientów biznesowych. Uczniowie zwiedzili Hotel Białowieski, Restaurację Carską oraz Hotel Żubrówka. Każdy z obiektów odznaczał się czymś szczególnym i reprezentował inny poziom świadczonych usług.
Uczniowie z wielką ciekawością poznawali układy funkcjonalne oraz wyposażenie poszczególnych obiektów, dopytując o szczegóły. Ogromnym zainteresowaniem uczniów cieszył się hamman – turecka łaźnia- w Hotelu Białowieskim oraz grota solna w Hotelu Żubrówka. Bardzo duże wrażenie zrobiły również na naszych uczniach wagony kolejowe zmienione na pokoje hotelowe. Ustawione na torach dawnej stacji kolejowej Białowieża Towarowa, gdzie obecnie mieści się Restauracja Carska, nadają temu miejsca niezwykły charakter. Także apartament urządzony w Wieży Ciśnień wzbudził zachwyt i chęć zamieszkania tam przez uczniów chociaż na jedną noc.
Choć pogoda była dość kapryśna i pochmurna, nie przeszkodziła w zrealizowaniu wycieczki dydaktycznej. Uczniowie pełni wrażeń, nowych doświadczeń, a także wiadomości o nie tak dalekim rynku hotelarskim, wrócili do szkoły z apetytem na kolejne wyjazdy, by uczyć się i poznawać.

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15