MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

MLEKO EXPO 2017

17 30W czwartek 16 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXVI Edycji Największych w Polsce Targów Mleczarskich Mleko-Expo w Warszawie.

Wczesnym rankiem niezwykle szczęśliwi wyruszyliśmy w podróż do stolicy naszego kraju, aby po raz kolejny uczestniczyć w Targach Mleczarskich zorganizowanych przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich. Z ogromnym entuzjazmem degustowaliśmy wielu wyrobów mlecznych prezentowanych w ramach Dnia Mlecznego Śniadania. Ogromnym zaskoczeniem było spotkanie Mateusza Gesslera, który był gościem honorowym tegorocznych targów. Wszyscy chętnie wzięliśmy udział w konkursie na najlepszy produkt mleczarski uwieńczony losowaniem licznych nagród. Targi Mleko Expo to wspaniałe wydarzenie, w którym chcielibyśmy uczestniczyć za rok.

Mateusz Aseńczuk
Klasa III TŻ

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15