MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

VII Turniej Mikołajkowy

17 37W dniu 6 grudnia 2017r. w Zespole Szkół w hali ZS CKR w Rudce odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły reprezentacje chłopców ze wszystkich klas technikum.

Drużyny walczyły o Puchar Pani Dyrektor Haliny Leszczyńskiej. W tym dniu odbyły się również Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Poniżej przedstawiamy tabele z wynikami oraz galerie.

 17 39

Najlepszej drużynie Pani Dyrektor wręczyła puchar, kolejne drużyny zostały nagrodzone mikołajkowymi maskotkami. Zwycięzcy w tenisie stołowym otrzymali medale. Pozostałych uczestników śnieżynki częstowały słodkimi, czekoladowymi cukierkami.

Michał Warmijak

galeriafoto

 

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15