MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

VII Turniej Mikołajkowy

17 37W dniu 6 grudnia 2017r. w Zespole Szkół w hali ZS CKR w Rudce odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły reprezentacje chłopców ze wszystkich klas technikum.

Drużyny walczyły o Puchar Pani Dyrektor Haliny Leszczyńskiej. W tym dniu odbyły się również Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Poniżej przedstawiamy tabele z wynikami oraz galerie.

 17 39

Najlepszej drużynie Pani Dyrektor wręczyła puchar, kolejne drużyny zostały nagrodzone mikołajkowymi maskotkami. Zwycięzcy w tenisie stołowym otrzymali medale. Pozostałych uczestników śnieżynki częstowały słodkimi, czekoladowymi cukierkami.

Michał Warmijak

galeriafoto

 produktpolskiplus230

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15