Konkurs Pieśni Patriotycznej

17 52W dniu 9. listopada br. dwie uczennice z zespołu Septyma - Ewelina Niemyńska z kl. II TŻ i Honorata Fiedorczuk z kl. IV TŻ - reprezentowały naszą szkołę w Konkursie Pieśni Patriotycznej, który odbył się w Zespole Szkół nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego w Bielsku Podlaskim.

Nasze Uczennice zaprezentowały się w solowych występach i wykonały pieśni : Honorata Fiedorczuk "Skrzydła" oraz Ewelina Niemyńska "Niepodległości, niepokorna". Jury oceniało nie tylko sposób wykonania utworu, ale też jego interpretację i dobór odpowiedniego repertuaru. Mimo tremy i stresu dziewczęta zaprezentowały się dobrze. Członkowie jury docenili występ Honoraty Fiedorczuk, przyznając jej wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli pochwalić się sukcesami.

logo w2