MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Nowy środek transportu

17 60Po feriach świątecznych pani dyrektor Halina Leszczyńska zaprosiła całą społeczność szkolną na krótkie spotkanie. Przed budynkiem szkoły czekała na nas miła niespodzianka w postaci nowego samochodu osobowego marki FORD TRANSIT CUSTOM.

Pani Dyrektor zadbała także o to, by pojazd wyruszył w trasy z Bożym błogosławieństwem, dlatego poprosiła naszego katechetę ks. Roberta Figurę, by go poświęcił. Następnie wszyscy mogli obejrzeć, a nawet sprawdzić jak podróżuje się nowym samochodem. Wszystkim przyszłym użytkownikom życzymy ciekawych i bezpiecznych wypraw.

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15