MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

AGROTECH 2018

17 77Kombajny, ciągniki, opryskiwacze, materiał siewny, rolnictwo precyzyjne... Branża rolna to niezwykle prężnie rozwijająca się dziedzina naszej gospodarki, dlatego też młodzież naszej szkoły wraz ze swoimi nauczycielami stara się uczestniczyć w najważniejszych spotkaniach producentów oraz dystrybutorów nowoczesnych technologii w rolnictwie.

W tym celu w dniu 16.03.2018r. uczniowie klas technikum agrobiznesu i technikum rolniczego odwiedzili Targi Agrotech w Kielcach. Agrotech to jedna z największych w Polsce imprez branży rolnej, która przyciąga kilkaset wystawców z Polski i zagranicy oraz tysiące zwiedzających. Celem wyjazdu było zaprezentowanie młodzieży tego, co branża rolnicza ma najlepszego, wliczając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny. Takie targi to źródło wiedzy na temat nowości oraz możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm. Wiedza ta, w połączeniu z wiadomościami zdobytymi podczas zajęć szkolnych, z pewnością zostanie wykorzystana przez uczniów podczas zajęć praktycznych w szkole oraz w przyszłości, we własnych gospodarstwach.

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15