MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Uczniowie klas maturalnych w WSA w Łomży

17 74Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży zaprosiła uczniów klas maturalnych wraz z opiekunami na Dzień Otwarty, który odbył się 15.03.2018r.

Podczas spotkania uczniowie poznali bogatą ofertę edukacyjną, jaką oferuje swoim studentom uczelnia w Łomży. Oprócz wykładów, których tematyka była związana z kierunkami uczelni, przygotowanych było szereg atrakcji np.: wystawa wozów bojowych policji i służb więziennych, warsztaty robienia sushi, występy muzyczne, eksperymenty w laboratoriach, pokazy samoobrony i technik walk oraz wiele innych. Każdy maturzysta znalazł coś dla siebie.

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15