MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

V Gimnazjada halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce.

17 84V Jubileuszowa Gimnazjada , podobnie jak i w latach poprzednich , cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

 

Do rozgrywek zgłosiło się 10 gimnazjów. W pierwszym turnieju dnia 9 marca 2018 r. udział w rozgrywkach wzięło pięć szkół. Do finału zakwalifikowali się uczniowiez Gimazjum w Ciechanowcu i Perlejewa. W drugim terminie 14 marca 2018r. grało również pięć szkół. Do finału awansowali uczniowie z Gimnazjum w Wyszkach i Brańska. W obu turniejach zawody odbywały się zgodnie z przepisami POZPN w Białymstoku.
W dniu rozgrywek młodzież gimnazjalna korzystała ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszą młodzież z technikum żywienia.
Finał gimnazjady odbył się 21 marca 2018r. Miła atmosfera, życzliwość i gra fer play to cechy towarzyszące naszej imprezie. Podsumowując turniej, Pani Halina Leszczyńska Dyrektor ZS CKR w Rudce wręczyła Puchar, medale, dyplomy i piłki nożne. Zapraszała również młodzież gimnazjalną, aby od września rozpoczęła naukę w naszej szkole. Podziękowała opiekunom drużyn za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich uczestników na wspólny bigos.

Kolejność końcowa Gimnazjady:

I miejsce – Gimnazjum Brańsk
II miejsce Gimnazjum Perlejewo
III miejsce Gimnazjum Wyszki
IV miejsce Gimnazjum Ciechanowiec


Gratulujemy. Do zobaczenia za rok.

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15