MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień Otwarty 2018

17 9024 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce odbył się Dzień Otwarty Szkoły.

W tym wyjątkowym dniu przybyli do nas wraz z opiekunami i dyrektorami uczniowie z okolicznych szkół gimnazjalnych: z Ciechanowca, Dziadkowic, Nowych Piekut, Bociek, Glinnika, Klukowa, Perlejewa. Program Dnia Otwartego zakładał zapoznanie uczniów z bogatą ofertą kształcenia. Uczniowie gimnazjów odbyli interesującą wycieczkę po szkolnych korytarzach, zwiedzali pracownię produkcji zwierzęcej, pracownię informatyki, bibliotekę, nowoczesną pracownię żywienia, internat, szkolne gospodarstwo, park maszynowy, halę sportową, a także muzeum szkolne. Zaprezentowano nowoczesną bazę dydaktyczną, wyposażone profesjonalnie pracownie przedmiotowe i inne obiekty szkolne. W pracowni żywienia miał miejsce pokaz przygotowania deserów kuchni eksperymentalnej i molekularnej. W stołówce internatu przygotowano dla gości pyszny poczęstunek. W pracowni produkcji zwierzęcej, pracowni żywienia, pracowni informatyki, zielonej pracowni oraz na hali sportowej odbyły się różnorodne konkursy, za udział w których młodzież otrzymała słodkie nagrody. Natomiast zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni na zakończenie spotkania. Nietypowy ale interesujący występ
p. A. Jarosza, choreografa, tancerza tańca nowoczesnego był zwieńczeniem tegorocznego Dnia Otwartego w ZSCKR w Rudce.
Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich zainteresowanych uczniów gimnazjów i ich rodziców.
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia im. K. Kluka naprawdę spełnisz swoje marzenia!

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15