MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień Otwarty 2018

17 9024 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce odbył się Dzień Otwarty Szkoły.

W tym wyjątkowym dniu przybyli do nas wraz z opiekunami i dyrektorami uczniowie z okolicznych szkół gimnazjalnych: z Ciechanowca, Dziadkowic, Nowych Piekut, Bociek, Glinnika, Klukowa, Perlejewa. Program Dnia Otwartego zakładał zapoznanie uczniów z bogatą ofertą kształcenia. Uczniowie gimnazjów odbyli interesującą wycieczkę po szkolnych korytarzach, zwiedzali pracownię produkcji zwierzęcej, pracownię informatyki, bibliotekę, nowoczesną pracownię żywienia, internat, szkolne gospodarstwo, park maszynowy, halę sportową, a także muzeum szkolne. Zaprezentowano nowoczesną bazę dydaktyczną, wyposażone profesjonalnie pracownie przedmiotowe i inne obiekty szkolne. W pracowni żywienia miał miejsce pokaz przygotowania deserów kuchni eksperymentalnej i molekularnej. W stołówce internatu przygotowano dla gości pyszny poczęstunek. W pracowni produkcji zwierzęcej, pracowni żywienia, pracowni informatyki, zielonej pracowni oraz na hali sportowej odbyły się różnorodne konkursy, za udział w których młodzież otrzymała słodkie nagrody. Natomiast zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni na zakończenie spotkania. Nietypowy ale interesujący występ
p. A. Jarosza, choreografa, tancerza tańca nowoczesnego był zwieńczeniem tegorocznego Dnia Otwartego w ZSCKR w Rudce.
Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich zainteresowanych uczniów gimnazjów i ich rodziców.
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia im. K. Kluka naprawdę spełnisz swoje marzenia!

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15