MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wiosnę powitaliśmy w Łazienkach Królewskich

17 94W dniu 6.04.2018r. uczniowie ZSCKR w Rudce uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, która była formą nagrody za aktywną pracę na rzecz szkoły.

Pierwszym etapem zwiedzania była wizyta w Nadarzynie, na Tragach Zoologicznych Animals Days. To idealne wydarzenie dla wszystkich miłośników zwierząt. Podczas wystawy uczniowie mogli obejrzeć wystawy: zwierząt egzotycznych, akwarystyczną, motyli oraz strefę zwierząt domowych m.in. fretki, króliki i chomiki. Na drugą część wycieczki grupa udała się do centrum Warszawy, gdzie mieści się jeden z najpiękniejszych zespołów pałaców ogrodowych w Europie – Łazienki Królewskie. Wędrówka parkowymi alejkami, poznawanie dawnych rezydencji króla Stanisława Augusta Poniatowskiego: Pałacu na Wyspie, Starej Pomarańczarni, Pałacu Mysłowickiego wszystkim uczestnikom dostarczyły pozytywnych wrażeń. Łazienki Królewskie zachowały swoją urodę po dzień dzisiejszy i szczególnie wiosną warto je odwiedzić.

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15