Uczniowie klasy pierwszej w Puławach

Uczniowie klasy ITR wraz z nauczycielami 25.05.2018 roku wyjechali do Puław, by uczestniczyć w Tygodniu Otwartych Drzwi w IUNG-PIB w Puławach, instytucji współpracującej z naszą szkołą. Podczas spotkania mieliśmy możliwość zapoznania się z badaniami prowadzonymi przez Instytut. Obejrzeliśmy doświadczenia wazonowe, wysłuchaliśmy bardzo ciekawych wykładów prowadzonych przez pracowników Instytutu. Bardzo zainteresowały nas wykłady dr hab. J. Smagacza o ,, Nowoczesnych metodach stosowanych w uprawie roli ‘’oraz „Kształtowaniu żyzności i urodzajności gleb przez wybrane zabiegi agrotechniczne ‘’. Poznaliśmy także historię ośrodka nauk rolniczych i zespołu parkowo-pałacowego oraz mogliśmy rozkoszować się pięknymi widokami, które roztaczały się wokół nas.

logo w2