MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Zakończenie roku 2018/19

18 118Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się 19 czerwca 2019r Mszą św. w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Rudce. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele, rodzice wraz z pocztem sztandarowym.

Następnie na Auli miała miejsce część oficjalna uroczystości , podczas której dokonano podsumowania osiągnięć i sukcesów uczniów. Uczniom z najwyższą średnią , promujących szkołę Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe, wyróżnieni w innych formach aktywności otrzymali statuetki, dyplomy, zaświadczenia. Natomiast rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Wdzięczni uczniowie oraz przedstawiciele rodziców podziękowali nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie a także za cierpliwość ,wyrozumiałość i okazywane wsparcie.
Koniec roku szkolnego okazał się czasem pożegnań i związanych z nimi wzruszeń. Pożegnaliśmy księdza Andrzeja Kiersnowskiego, proboszcza parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej, który przechodzi na emeryturę oraz księdza Roberta Figurę, katechetę w ZSCKR w Rudce, który od września zmienia miejsce posługi kapłańskiej. Młodzież podziękowała księżom za Eucharystię, za skierowane słowa mądrości, które są drogowskazem w ich życiu i za codzienne lekcje katechezy.
Na koniec część artystyczna wprowadziła nas w atmosferę wakacji i związanych z nimi zagrożeń. Pokazała nam, że wakacje zwalniają nas z nauki , ale nie zwalniają nas z logicznego myślenia.
Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

galeriafoto

kliknij6

corono960

4 43019 109

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15