MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień 12

Tego dnia pani Marta i Kasia odwiedziły aż 5 miejsc stażu, a rozpoczęły od restauracji Papa Re, gdzie Radek specjalizuje się w przygotowywaniu różnych deserów. Następnie pojechały do restauracji Virtus, gdzie Karolina nauczyła się od szefa jak formować i smażyć Tigelle.


W restauracji La Sosta Mateusz Aseńczuk przygotowuje makaron z warzywami oraz różnego rodzaju surówki.
Kuba w kawiarni Zoobakery samodzielnie parzy różnego rodzaju kawę, m.in. cappuccino z mlekiem sojowym czy ryżowym, coretto, espresso. Wizyty w dniu dzisiejszym zakończyły się w Cafe de la paix, gdzie Panie obserwowały, jak Norbert parzy kawę po włosku i przygotowuje podstawowe dania włoskie.

 

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15