MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień 16-20

Chodziliśmy na pizzę do naszej ulubionej pizzerii, gdzie właściciel zawsze chętnie robił nam świeżą pizzę i spacerowaliśmy ulicami Bolonii .
We środę postanowiliśmy zwiedzić Teatr Anatomiczny oraz Biblioteca Dell ‘Archiginnasio- siedzibę starożytnego uniwersytetu, będącego jednym z najważniejszych pałaców. Następnie udaliśmy się w kierunku via Zambone, gdzie mieszczą się budynki uniwersyteckie, a następnie zwiedziliśmy wydział prawa Uniwersytetu Bolonii.
Piątek był ostatnim dniem stażu i naszego pobytu w Bolonii. Wieczorem w naszej „rezydencji” odbyło się spotkanie podsumowujące nasz pobyt. Uczniowie mieli możliwość wypowiedzenia się na temat odbytego stażu, czego nauczyli się podczas pobytu, co im się najbardziej podobało . Zwieńczeniem stażu i naszego spotkania było rozdanie wszystkim stażystom certyfikatów.

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15