Dzień 16-20

Chodziliśmy na pizzę do naszej ulubionej pizzerii, gdzie właściciel zawsze chętnie robił nam świeżą pizzę i spacerowaliśmy ulicami Bolonii .
We środę postanowiliśmy zwiedzić Teatr Anatomiczny oraz Biblioteca Dell ‘Archiginnasio- siedzibę starożytnego uniwersytetu, będącego jednym z najważniejszych pałaców. Następnie udaliśmy się w kierunku via Zambone, gdzie mieszczą się budynki uniwersyteckie, a następnie zwiedziliśmy wydział prawa Uniwersytetu Bolonii.
Piątek był ostatnim dniem stażu i naszego pobytu w Bolonii. Wieczorem w naszej „rezydencji” odbyło się spotkanie podsumowujące nasz pobyt. Uczniowie mieli możliwość wypowiedzenia się na temat odbytego stażu, czego nauczyli się podczas pobytu, co im się najbardziej podobało . Zwieńczeniem stażu i naszego spotkania było rozdanie wszystkim stażystom certyfikatów.

reforma960

logo erasmusv4