MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień 17

Ostatnia wizyta miała miejsce w Cose d’altre case u Magdy i Weroniki.

Weronika, podobnie jak inni stażyści, parzy i serwuje pyszną kawę z różnymi dodatkami, a także przygotowuje salę.
Magdalena natomiast zajmuje się pieczeniem warzyw np. bakłażanów, cukinii, marchwi, przygotowywaniem makaronu z sosem z dyni posypanym orzechami lub z mięsem, mielonymi warzywami. Przygotowuje także sałatki z rukoli, oliwek, mozarelli i tuńczyka.

Z dumą nasze Panie mogły stwierdzić, że pracodawcy są zadowoleni ze współpracy z uczniami ZS CKR w Rudce. Włosi chwalą ich za pracowitość, sumienność, punktualność, umiejętności zawodowe oraz pokonywanie bariery językowej.

 

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15