MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień 17

Weronika, podobnie jak inni stażyści, parzy i serwuje pyszną kawę z różnymi dodatkami, a także przygotowuje salę.
Magdalena natomiast zajmuje się pieczeniem warzyw np. bakłażanów, cukinii, marchwi, przygotowywaniem makaronu z sosem z dyni posypanym orzechami lub z mięsem, mielonymi warzywami. Przygotowuje także sałatki z rukoli, oliwek, mozarelli i tuńczyka.

Z dumą nasze Panie mogły stwierdzić, że pracodawcy są zadowoleni ze współpracy z uczniami ZS CKR w Rudce. Włosi chwalą ich za pracowitość, sumienność, punktualność, umiejętności zawodowe oraz pokonywanie bariery językowej.

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15