MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Z wizytą we Włoszech

Podczas wizyty przygotowawczej zespół ze strony szkoły spotkał się z przedstawicielem organizacji partnerskiej. Spotkanie było bardzo owocne, ponieważ instytucja pokazała wszystkie miejsca stażowe oraz przedstawiła warunki zakwaterowania. Podczas wizyty przygotowawczej miało miejsce spotkanie z mentorem grupy uczniów na miejscu oraz opiekunami w przedsiębiorstwach. Zostało podpisane porozumienie partnerskie między organizacją partnerską a Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce, w której zostały zawarte wszystkie aspekty i czynniki gwarantujące osiągnięcie wysokiej jakości projektu dotyczącego wymiany.
Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wizyty.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15