Z wizytą we Włoszech

17 48W dniach 8-10.11.2017r. dwóch przedstawicieli naszej szkoły zrealizowało wizytę przygotowawczą we Włoszech.

Podczas wizyty przygotowawczej zespół ze strony szkoły spotkał się z przedstawicielem organizacji partnerskiej. Spotkanie było bardzo owocne, ponieważ instytucja pokazała wszystkie miejsca stażowe oraz przedstawiła warunki zakwaterowania. Podczas wizyty przygotowawczej miało miejsce spotkanie z mentorem grupy uczniów na miejscu oraz opiekunami w przedsiębiorstwach. Zostało podpisane porozumienie partnerskie między organizacją partnerską a Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce, w której zostały zawarte wszystkie aspekty i czynniki gwarantujące osiągnięcie wysokiej jakości projektu dotyczącego wymiany.
Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wizyty.

logo w2