MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wyjazd na staże do Włoch – spotkanie organizacyjne z koordynatorem

Tym razem spotkanie dotyczyło kwestii organizacyjnych i technicznych związanych z pobytem, podróżą i bagażem tj. miejsce zakwaterowania, kieszonkowe oraz jak zostanie wypłacone uczniom, dokumenty jakie trzeba przygotować przed wyjazdem, jak należy się spakować, co ze sobą zabrać, jakie wymagania odnoszą się do bagażu rejestrowanego a jakie do podręcznego. Wszystkich uczestników, którzy chcieliby jeszcze raz zapoznać się z tym ważnym tematem zapraszamy do zapoznania się z materiałami:
Co się dzieje z walizką po odprawie:

 

Odprawa na lotnisku krok po kroku:

 

Szczegółowe informacje dostępne są również dostępne w Biurze Projektu. Przypominamy wszystkim uczestnikom o obowiązku przesłania CV w formie Europass (w języku angielskim, ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego do 30.06.2018r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Co ze sobą zabrać do Włoch (PDF)

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15