Wyjazd na staże do Włoch – spotkanie organizacyjne z koordynatorem

W dniu 6 czerwca, br. miało miejsce kolejne spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na staże w Bolonii (Włochy).

Tym razem spotkanie dotyczyło kwestii organizacyjnych i technicznych związanych z pobytem, podróżą i bagażem tj. miejsce zakwaterowania, kieszonkowe oraz jak zostanie wypłacone uczniom, dokumenty jakie trzeba przygotować przed wyjazdem, jak należy się spakować, co ze sobą zabrać, jakie wymagania odnoszą się do bagażu rejestrowanego a jakie do podręcznego. Wszystkich uczestników, którzy chcieliby jeszcze raz zapoznać się z tym ważnym tematem zapraszamy do zapoznania się z materiałami:
Co się dzieje z walizką po odprawie:

Odprawa na lotnisku krok po kroku:

Szczegółowe informacje dostępne są również dostępne w Biurze Projektu. Przypominamy wszystkim uczestnikom o obowiązku przesłania CV w formie Europass (w języku angielskim, ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego do 30.06.2018r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co ze sobą zabrać do Włoch (PDF)

logo erasmusv4