MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień 5 – Jedziemy do Wenecji!!!

18 20Choć wcześnie musieliśmy dziś wstać czekał nas wspaniały dzień. O 7:39 ruszyliśmy z pobliskiej stacji kolejowej Bologna Borgo Panigale do centrum, by tam wsiąść do pociągu, i to nie byle jakiego. Pociąg ten zabierał nas do Wenecji.


Zwiedzaliśmy miasto z przewodnikiem ponad dwie godziny, przeciskając się przez ciasne uliczki i kolejne mosty. Wszystko wokół zadziwiało, cieszyło oczy i duszę. Niezapomniane wspomnienia i mnóstwo zdjęć zabierzemy ze sobą do Polski, a teraz przesyłamy tylko ich niewielką część, byście mogli zobaczyć, jak jest tu pięknie.
Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy wieczorem do naszej rezydencji
4. października to również dzień świąteczny w Bolonii - święto Petroniusza. Wieczorem grupa chętnych uczniów (tych którzy mieli jeszcze siły po zwiedzaniu Wenecji), razem z panią Martą, wyruszyła na miasto, by spotkać tłum świętujących Bolończyków. Chętni skusili się na prawdziwą włoską pizze i.... była pyszna!!!

galeriafoto

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15