MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień 6

Pomagaliśmy przygotowywać desery: tiramisu, orzeźwiające lody cytrynowe czy kruche ciasteczka z cukrem i wanilią Obróbka wstępna warzyw czy owoców nie stanowi dla nas problemu i radzimy sobie doskonale, ale ryby i owoce morza są wciąż dla nas wyzwaniem. Nie poddajemy się jednak tak szybko i wytrwale walczymy z krewetkami, ośmiornicami, ostrygami ,sardynkami i kalmarami. Wciąż uczymy się również nazw produktów, które widzimy i z którymi przychodzi nam pracować po raz pierwszy.
Popołudnie i wieczór spędziliśmy w hotelu zajmując się generalnymi porządkami i praniem.

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15