MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Licealiada 2015

105Drużyna szczypiornistów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce pod opieką Michała Warmijaka zwyciężyła w Finale Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej chłopców.

Zawody odbyły się 23 marca 2015 roku w hali sportowej ZS CKR w Rudce. Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor szkoły Halina Leszczyńska, która powitała przybyłych gości i życzyła wszystkim wygranych zawodów.
W turnieju finałowym wzięły udział 4 zespoły: ZS Siemiatycze, ZSBG Białystok, ZSE Białystok, ZS CKR Rudka.
W skład drużyny ZS CKR Rudka weszli: Marcin Piekutowski, Daniel Piętka, Mariusz Jankowski, Kamil Jankowski, Szymon Łaszczuk, Krzysztof Pietraszko, Mateusz Niemyjski, Karol Szmurło, Piotr Kosiński, Łukasz Piekutowski, Łukasz Goliński, Kamil Łempicki, Patryk Malec,
Kolejność końcowa:
I miejsce – ZS CKR Rudka
II miejsce – ZS Siemiatycze
III miejsce – ZSBG Białystok
IV miejsce ZSE Białystok
Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Województwa podlaskiego został Marcin Piekutowski.
Uroczystego zamknięcia turnieju dokonał Pan Marek Sadowski wiceprezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.


Michał Warmijak

galeriafoto

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15