MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Finał IV Gimnazjady w piłce halowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce w roku szkolny 2016/17.

108W dniu 17 marca 2017r. w hali ZS CKR w Rudce odbył się finał IV Gimnazjady w piłce halowej chłopców.

W tegorocznej edycji gimnazjady wzięło udział dziesięć gimnazjów. Do ścisłego finału zakwalifikowały się następujące gimnazja: Brańsk, Ciechanowiec, Oleksin, Perlejewo. Końcowa klasyfikacja rozgrywek:
I miejsce – Gimnazjum Ciechanowiec
II miejsce – Gimnazjum Perlejewo
III miejsce – Gimnazjum Brańsk
IV miejsce – Gimnazjum Oleksin
Podsumowując zawody Pani Dyrektor Halina Leszczyńska wręczyła finalistom puchar, medale nagrody rzeczowe (piłki halowe). Podziękowała opiekunom drużyn za przyjęcie zaproszenia i dopingowanie swoim drużynom. Uczniom gratulowała zaangażowania i postawy fery play oraz zapraszała do kontynuowania nauki w naszej szkole. Po zakończeniu zawodów Pani Dyrektor zaprosiła uczestników na wspólny posiłek.

galeriafoto

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15