MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

„SZKOŁA PAMIĘTA” 2020

szkolapamietagrafikaZbliża się bardzo ważny w polskiej tradycji okres świąt zadusznych. Odwiedzamy w tym czasie groby naszych bliskich, pamiętamy o nich w modlitwach.

Czytaj więcej...

Nakręcamy się na pomaganie

20 010W ubiegłym roku szkolnym rozpoczęliśmy akcję zbierania nakrętek "Nakręć się na pomaganie". Udało nam się zapełnić kilka worków.

Czytaj więcej...

SadziMY

20 00518 września 2020 Samorząd Uczniowski ZSCKR im. K. Kluka w Rudce włączył się w ogólnopolską akcję sadziMY las z Prezydentem.

Czytaj więcej...

„Razem na Święta”

19 071„Razem na Święta” to akcja ogłoszona przez Ministra Edukacji Narodowej. Celem tego przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

Czytaj więcej...

Podziel się sobą z innymi…….

19 076Takie motto przyświecało wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas ZSCKR im. K. Kluka w Rudce, którzy podjęli inicjatywę zbiórki słodyczy wśród społeczności szkoły.

Czytaj więcej...

Tydzień Dobrego Chleba i Zdrowego Stylu Życia w ZSCKR w Rudce 2019

19 060Jak co roku włączyliśmy się w kampanię promującą spożywanie chleba na zakwasie oraz prowadzenie zdrowego stylu życia. W związku z tym na każdy dzień tygodnia przygotowaliśmy wiele działań, aby przekonać wszystkich o wartości tego, coraz bardziej popularnego pieczywa.

Czytaj więcej...

PROJEKT „LEKCJE Z ZUS”

logo lekcje z zusW listopadzie w naszej szkole realizujemy projekt „ Lekcje z ZUS”, który jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Z wizytą w Danii

19 044W dniach 10-14. listopada 2019r. dwóch nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w wyjeździe do Danii w ramach projektu realizowanego przez Euroschool-Perfect w Białymstoku pn. „Międzynarodowe doświadczenia podlaskich instruktorów i nauczycieli praktycznej nauki zawodu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

„Szkoła pamięta” 2019

19 050Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce włączył się w akcję „Szkoła pamięta” orgaznizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Tydzień chleba 2016

50Kampania „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole" została wykreowana i jest co roku przeprowadzana przez Fundację Dobre Życie. Bardzo dużo placówek wpisało ten „Tydzień" na stałe do swojego kalendarza, inne włączają się do kolejnych edycji. To już po raz ósmy nasza szkoła odpowiedziała na apel Fundacji i zorganizowała „Tydzień chleba".

Czytaj więcej...

konkursdyr430

ue2

klikenauczanie

  

DTZCI430RDTZCI430U

  

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

PLAKAT A3 polskiebazarek 960

produktpolskiplus23018 38

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15