MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

4czwartek 2 20150121 1970029436

Jak co roku w ramach kampanii podjęliśmy się realizacji wielu zadań w kolejnych dniach tygodnia.

W poniedziałek zapoznawaliśmy uczniów z procesem technologicznym wypieku pieczywa. W tym celu zorganizowaliśmy klasie I TA/TŻ wycieczkę dydaktyczną do piekarni PSS „Społem Białystok". We wtorek w pracowni żywienia przygotowaliśmy pokaz pieczenia chleba przez uczniów klasy III TŻ, którego degustacja z dżemem sporządzonym przez uczniów i masłem odbyła się w środę. W czwartek dolny korytarz zamienił się w powierzchnię wystawową konkursu skierowanego do poszczególnych klas na zorganizowanie stoiska promującego „Zdrowy chleb na naszym stole". Jak widać na zdjęciach, pomysły na realizację były różnorodne, zaangażowanie i pomysłowość poszczególnych klas – ogromne. Podsumowanie kampanii odbyło się na spotkaniu przy chlebie dla mieszkańców gminy Rudka i okolicy. Tego dnia rozstrzygnięty został również konkurs na najlepszy chleb oraz potrawę z chleba. Młodzież naszej szkoły zaprezentowała inscenizację „Obrzęd pieczenia chleba", która wzbudziła duże uznanie widzów.
Joanna Nietupska, Mirosława Barwińska

galeriafoto

 

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15