OLIMPIJCZYCY NA MEDAL!

Udział naszych uczniów w eliminacjach okręgowych XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych zakończył się wielkim sukcesem. Nasza szkoła zajęła II miejsce w klasyfikacji wszystkich szkół biorących udział w eliminacjach okręgowych,a pięcioro uczniów zakwalifikowało się do finału tej prestiżowej olimpiady.

olimp 5 20150427 2068891679

Kamil Porzeziński i Łukasz Piekutowski kl. III TR – kolejno I oraz II miejsce w bloku produkcja zwierzęca Justyna Ciborowska kl. IV TA – II miejsce w bloku agrobiznes, Kamil Jabłoński kl. II TA – III miejsce w bloku produkcja roślinna, oraz Anna Niemyjska kl. IV TŻ – IV miejsce w bloku żywienie człowieka i gospodarstwo domowe. Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych olimpijczyków, ponieważ cała piątka będzie reprezentować naszą szkołę w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbędzie się 29 – 30 maja br. w Olsztynie.

logo w