MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Kolejny sukces uczniów i szkoły w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych.

56Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce wzięli udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Tegoroczna edycja odbyła się 26. lutego w siedzibie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Uczestniczyli w niej młodzi ludzie związani ze środowiskiem wiejskim – uczniowie, studenci, a także osoby prowadzące gospodarstwa rolne. Mimo silnej konkurencji, byliśmy najlepsi: uczeń klasy IV Technikum Agrobiznesu Kamil Adam Porzeziński zajął pierwsze miejsce, a Kamil Jabłoński z klasy III Technikum Agrobiznesu zdobył drugie miejsce w Olimpiadzie. Drużynowo również byliśmy najlepsi. Obaj nasi uczniowie będą reprezentowali województwo podlaskie na Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, który odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej ,,AGROTECH'' w Kielcach w dniach 18-20 marca 2016 roku.
Sukcesów już osiągniętych zwycięzcom gratulujemy, za kolejne mocno trzymamy kciuki...


Sławomir Radulski

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15