Kolejny sukces uczniów i szkoły w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych.

56Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce wzięli udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Tegoroczna edycja odbyła się 26. lutego w siedzibie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Uczestniczyli w niej młodzi ludzie związani ze środowiskiem wiejskim – uczniowie, studenci, a także osoby prowadzące gospodarstwa rolne. Mimo silnej konkurencji, byliśmy najlepsi: uczeń klasy IV Technikum Agrobiznesu Kamil Adam Porzeziński zajął pierwsze miejsce, a Kamil Jabłoński z klasy III Technikum Agrobiznesu zdobył drugie miejsce w Olimpiadzie. Drużynowo również byliśmy najlepsi. Obaj nasi uczniowie będą reprezentowali województwo podlaskie na Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, który odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej ,,AGROTECH'' w Kielcach w dniach 18-20 marca 2016 roku.
Sukcesów już osiągniętych zwycięzcom gratulujemy, za kolejne mocno trzymamy kciuki...

Sławomir Radulski

logo w