MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

MOJA ROLA

test

20 029

Celem konkursu jest rozwijanie Waszych zainteresowań i zdobywanie rolniczej wiedzy branżowej, pobudzenie twórczego myślenia i pomysłowości, kształtowanie postawy uczciwej rywalizacji oraz rozbudzenie kreatywności, a także aktywizacja społeczności szkolnej w czasie kształcenia zdalnego.
Pierwszym zadaniem uczestnika jest prawidłowe rozwiązanie krzyżówki z wpisaniem poprawnego hasła głównego, które utworzą litery z zaznaczonych pól. Po wykonaniu zadania uczestnik powinien wykonać fotografię rozwiązanej krzyżówki.
Drugim zadaniem uczestnika jest przygotowanie komiksu nawiązującego do tematyki hasła głównego z krzyżówki i sfotografowanie go w sposób umożliwiający jego ocenę wg. podanych niżej kryteriów. Komiks w formacie A4, zawierający min. 3 obrazki z krótkimi komentarzami, może być wykonany dowolną techniką, np. rysunek, malarstwo, grafika komputerowa oraz inne techniki czytelne plastycznie. Technika wykonania prac powinna odpowiadać zasadom tworzenia komiksu.
Na uczestników, którzy uzyskają najwyższą liczbę punktów za przesłane prace, czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Zadania uczestnika:
- rozwiąż krzyżówkę – zrób zdjęcie z wpisanymi hasłami;
- przygotuj komiks nawiązujący do tematyki hasła głównego z krzyżówki i zrób zdjęcie tej pracy.
Ważne konkursowe daty:
- 21 kwietnia 2021 r. - prześlij kartę zgłoszenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (termin został przedłużony);
- 30 kwietnia 2021 r. - prześlij 2 zdjęcia prac konkursowych (rozwiązanej krzyżówki i komiksu) wraz z oświadczeniem RODO.
Regulamin konkursu i wymagane dokumenty znajdują się w załączniku. Szczegółowe informacje znajdują się także na www.zsrudka.edu.pl/.

- Krzyżówka

- Regulamin konkursu Moja Rola

- zał. nr 1 - zgłoszenie - Moja Rolazał. nr 1 - zgłoszenie - Moja Rola

- zał. nr 2a - Oswiadczenie - zgoda rodzicow na_udział w konkursie ZSCKR Rudkazał. nr 2a - Oswiadczenie - zgoda rodzicow na_udział w konkursie ZSCKR Rudka

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15