MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Razem na Święta.

test

1460x616W tym roku kolejny raz nasza szkoła przystąpiła do akcji MEN Razem na Święta.

Celem tej inicjatywy jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. W okresie walki z koronawirusem trochę trudno używać słowa „razem”, dziś stosuje się raczej określenia dystans i izolacja, dlatego też i w naszych działaniach hasło „Razem na Święta” nabrało innego wymiaru. Jako społeczność szkolna stanowimy jedność i każdego roku w okresie Bożego Narodzenia składamy sobie życzenia, wymieniamy wiele ciepłych słów i uścisków dłoni. Trudno byłoby sobie wyobrazić ten czas bez wzajemnych życzeń, dlatego Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Caritas skierowało do wszystkich nauczycieli wirtualną kartkę z życzeniami. Nie zapomnieliśmy też o emerytowanych nauczycielach, dla których młodzież własnoręcznie wykonała przepiękne kartki świąteczne.

dyplomrazemnaswieta2021
W ramach akcji „Razem na Święta” przygotowaliśmy również paczkę świąteczną dla bliskiej nam rodziny, która ucierpiała z powodu niedawnego pożaru domu.
Cieszymy się, ze w tym wyjątkowym czasie mogliśmy udowodnić, że pomagać można niezależnie od okoliczności.

 ue2

20 034

210525 MRiRW konkurs filmowywww 1201x507px 002nk

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15