MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Rodzinny piknik u Ossolińskich 2021

test

20 041

Moc atrakcji dla małych i dużych, znakomita atmosfera, uśmiechnięte dziecięce twarze i piękna pogoda. Tak właśnie wyglądała sobota 12 czerwca - w kompleksie parkowym Pałacu Ossolińskich gościli pracownicy ZSCKZ w Rudce wraz ze swoimi dziećmi, aby wziąć udział w „Rodzinnym pikniku u Ossolińskich”.

 

Atrakcji było co niemiara, więc każdy znalazł coś dla siebie. Po oficjalnym powitaniu gości, dzieci zostały podzielone na dwie grupy wiekowe. W czasie, kiedy starsza grupa poszukiwała wskazówek do rozwiązywania zagadki, podczas gry terenowej poznając historię rodu Ossolińskich i Potockich, najmłodsi oglądali pokaz baniek mydlanych. Zachwytom nie było końca, a to był dopiero początek atrakcji. W programie festynu znalazły się animacje – gry, zabawy z chustą, konkursy prowadzone przez animatorów, dmuchany zamek. Amatorzy doznań sportowych mogli sprawdzić się na stanowisku „sumo”. Po tak wielu atrakcjach uczestnicy mali i duzi zasłużyli na posiłek i chwilę wytchnienia, popcorn i watę cukrowa na deser, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Nie był to jednak koniec zabawy. Maluchy, malując twarz, mogły stać się ulubionym super bohaterem, stworzyć z baloników zwierzaczka, natomiast starsze dzieci próbowały swoich sił w dmuchanych kulach. Animatorów dzielnie wspierali wolontariusze szkolnego koła CARITAS, który bawili się wspólnie z dziećmi i zachęcali ich do brania udziału w konkursach. Z ogromnym zaangażowaniem dbali o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych, wykazując się troską i empatią.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zgromadzili się przy ognisku piekąc kiełbaski, gdzie czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka. Odwiedziły nas maskotki ZSCKR w Rudce – krówka i pszczółka, które cieszyły się zainteresowaniem małych i dużych dzieci, a nawet ich rodziców. Po wspólnych fotografiach i harcach z maskotkami, Pani Elżbieta Owerczuk – wicedyrektor ZSCKR w Rudce wręczyła dzieciom i wolontariuszom nagrody za zaangażowanie i udział we wspólnej zabawie.

„Rodzinny piknik u Ossolińskich” finansowany był ze środków CARITAS i z dofinansowaniem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15