MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Rodzinny piknik u Ossolińskich 2021

test

20 041

Moc atrakcji dla małych i dużych, znakomita atmosfera, uśmiechnięte dziecięce twarze i piękna pogoda. Tak właśnie wyglądała sobota 12 czerwca - w kompleksie parkowym Pałacu Ossolińskich gościli pracownicy ZSCKZ w Rudce wraz ze swoimi dziećmi, aby wziąć udział w „Rodzinnym pikniku u Ossolińskich”.

 

Atrakcji było co niemiara, więc każdy znalazł coś dla siebie. Po oficjalnym powitaniu gości, dzieci zostały podzielone na dwie grupy wiekowe. W czasie, kiedy starsza grupa poszukiwała wskazówek do rozwiązywania zagadki, podczas gry terenowej poznając historię rodu Ossolińskich i Potockich, najmłodsi oglądali pokaz baniek mydlanych. Zachwytom nie było końca, a to był dopiero początek atrakcji. W programie festynu znalazły się animacje – gry, zabawy z chustą, konkursy prowadzone przez animatorów, dmuchany zamek. Amatorzy doznań sportowych mogli sprawdzić się na stanowisku „sumo”. Po tak wielu atrakcjach uczestnicy mali i duzi zasłużyli na posiłek i chwilę wytchnienia, popcorn i watę cukrowa na deser, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Nie był to jednak koniec zabawy. Maluchy, malując twarz, mogły stać się ulubionym super bohaterem, stworzyć z baloników zwierzaczka, natomiast starsze dzieci próbowały swoich sił w dmuchanych kulach. Animatorów dzielnie wspierali wolontariusze szkolnego koła CARITAS, który bawili się wspólnie z dziećmi i zachęcali ich do brania udziału w konkursach. Z ogromnym zaangażowaniem dbali o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych, wykazując się troską i empatią.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zgromadzili się przy ognisku piekąc kiełbaski, gdzie czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka. Odwiedziły nas maskotki ZSCKR w Rudce – krówka i pszczółka, które cieszyły się zainteresowaniem małych i dużych dzieci, a nawet ich rodziców. Po wspólnych fotografiach i harcach z maskotkami, Pani Elżbieta Owerczuk – wicedyrektor ZSCKR w Rudce wręczyła dzieciom i wolontariuszom nagrody za zaangażowanie i udział we wspólnej zabawie.

„Rodzinny piknik u Ossolińskich” finansowany był ze środków CARITAS i z dofinansowaniem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

galeriafoto

 ue2

20 034

210525 MRiRW konkurs filmowywww 1201x507px 002nk

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15