MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

AGRO SHOW 2021 - największe targi branży rolniczej

test

21 023W piątek 24 września 2021 roku 18-osobowa grupa uczniów z klasy pierwszej i drugiej technikum rolniczego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce udała się na wystawę rolniczą AGRO-SHOW w Bednarach k. Poznania.

To już XXII edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej, skupiających największych producentów ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych oraz innych wystawców z branży rolniczej.
Targi wzbudziły wśród uczniów bardzo duże zainteresowanie, mogli oni uzyskać wszelkie informacje na temat nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych, a także nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż związanych z rolnictwem. W tym roku prezentowano maszyny, o których dwa lata temu mało kto jeszcze mówił i których nikt nie miał okazji zobaczyć. W efekcie to była chyba rekordowa edycja AGRO SHOW pod względem prezentowanych nowości. Uczniowie mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami proponowanymi przez producentów. W agendzie wystawy znalazły się również panele edukacyjne: prelekcje, warsztaty i pokazy. Zwiedzanie wystawy Agro Show to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy branżowej, z której uczniowie chętnie korzystają. Na bazie tych doświadczeń mogą planować, co chcieliby zmienić w rodzinnych gospodarstwach.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15