MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Szkoła pamięta 2021

test

21 049W tym roku szkolnym już kolejny raz nasza szkolna społeczność włączyła się w akcję zainicjowaną przez Ministerstwo Nauki i Edukacji pt. „Szkoła pamięta”.

Finał akcji przewidziano na 29 października 2021 r. W ramach tej inicjatywy uczniowie naszej szkoły porządkowali groby byłych właścicieli pałacu i nauczycieli. Na grobach byłych nauczycieli zapłonęły znicze pamięci. W szkole na spotkaniach z uczniami wspominano dyrektorów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, którzy odeszli od nas na zawsze. Atmosferę wspomnień o tych, którzy odeszli podkreśliła także okolicznościowa gazetka na szkolnym korytarzu.
Akcja „Szkoła pamięta” wpisuje się w utrwaloną od wielu lat tradycję w ZSCKR w Rudce . Zawsze pamiętaliśmy i będziemy pamiętać o tych wszystkich dyrektorach, nauczycielach, pracownikach i absolwentach naszej szkoły, którzy w przeszłości tworzyli naszą szkolną historię, a których już z nami nie ma. Nie zapominamy o zniczach pamięci na ich grobach.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15