MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ZSCKR wśród laureatów……

test

19 085W niedzielę 12 stycznia 2020 r. delegacja wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły udała się do Bielska Podlaskiego, aby wziąć udział w świąteczno-noworocznym spotkaniu z ks. bp. Piotrem Sawczukiem.

W spotkaniu udział wzięli pracownicy diecezjalnej Caritas, przedstawiciele parafialnych zespołów, szkolnych kół, warsztatów terapii zajęciowej, świetlic socjoterapeutycznych, stypendyści oraz przedstawiciele władz samorządowych.
Mszy św., w kościele Matki Bożej z Góry Karmel, przewodniczył Pasterz diecezji. Kolejna część spotkania miała miejsce w siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej. Rozpoczął ją występ stypendystki z Ceranowa. Dużo wzruszenia dostarczyła część artystyczna
w wykonaniu uczestników Warsztatu z Bielska Podlaskiego. Dyrektor Caritas Diecezji Drohiczyńskiej ks. kan. dr Łukasz Gołębiewski zaprezentował obszerne roczne sprawozdanie z działalności Caritas. Rozstrzygnięto również konkurs „Miej serce”- edycja 3”, którego głównym celem była popularyzacja działań wolontariatu. Szkolne Koło Caritas, działające w naszej szkole znalazło się wśród laureatów. Była to miła niespodzianka, która jeszcze bardziej motywuje nas do działań na rzecz drugiego człowieka.

galeriafoto

 ue2

20 034

 

cooltext385639034408631

 

prawa0

klikenauczanie

 

DTZCI430R

 

DTZCI430U

 

prawa1

prawa2

prawa3

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15