VII Spartakiada halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce.

test

19 095VII Spartakiada, podobnie jak i w latach poprzednich , cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się 8 szkół.

W pierwszym turnieju dnia 28 lutego 2020 r. udział w rozgrywkach wzięło cztery szkoły. Do finału zakwalifikowali się uczniowie ze szkół podstawowych w Ciechanowcu i Klukowie. W drugim terminie 5 marca 2020r. gało również cztery szkoły. Do finału awansowali uczniowie ze szkoły podstawowej w Wyszkach i Brańsku. W obu turniejach zawody odbywały się zgodnie z przepisami POZPN w Białymstoku.
W dniu rozgrywek uczniowie szkół podstawowych korzystali ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszą młodzież z technikum żywienia.
Finał spartakiady odbył się 11marca 2020r. Miła atmosfera, życzliwość i gra fer play to cechy, które dominowały naszej imprezie. Podsumowując turniej, Pani Halina Leszczyńska Dyrektor ZSCKR w Rudce wręczyła Puchar, medale, dyplomy i piłki nożne. Zapraszała również uczniów szkół podstawowych, aby od września rozpoczęli naukę w naszej szkole. Podziękowała opiekunom drużyn za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich uczestników na wspólny obiad.

Kolejność końcowa Spartakiady:

I miejsce –SP Ciechanowiec
II miejsce - SP Wyszki
III miejsce - SP Brańsk
IV miejsce - SP Klukowo


Gratulujemy. Do zobaczenia za rok.

galeriafoto